Zasady funkcjonowania gabinetu ortodontycznego ORTOFACE w ciągu najbliższych miesięcy.

1. Prosimy umówić się na wizytę telefonicznie lub mailowo. Wizyta w klinice w tym celu jest niemożliwa.
2. Uprzejmie prosimy załatwić potrzeby fizjologiczne wcześniej. Toalety dla pacjentów są dostępne TYLKO w sytuacjach nagłych i niecierpiących zwłoki.
3. Proszę, aby przychodzić bez osób towarzyszących, a dzieci i młodzież niepełnoletnią z jednym opiekunem (opiekun również podlega wywiadowi epidemiologicznemu).
4. Proszę, aby być punktualnie na umówioną wizytę. W gabinecie może przebywać tylko jeden pacjent. Aby pacjenci nie mieli ze sobą kontaktu, zapraszamy pojedynczo. Proszę zadzwonić domofonem (lub jak Państwo wolą komórką na nr 731 31 31 88), jeżeli w budynku nie znajduje się inny pacjent, wtedy otwieramy Państwu drzwi.
5. Po wejściu do budynku prosimy o zdezynfekowanie rąk. Środek dezynfekujący znajduje się przy drzwiach wejściowych.
6. Asystentka sprawdzi Państwu temperaturę bezdotykowym termometrem (jeśli temperatura ciała będzie poniżej 37’C wtedy wizyta może się odbyć). Prosimy również dokonać sobie pomiaru temperatury dzień przed wizytą.
7. Następnie wypełniają Państwo ankietę epidemiologiczną.
8. Bardzo prosimy o niedotykanie klamek, poręczy, drzwi, ani innych przedmiotów które nie będą konieczne.
9. Bardzo prosimy o wymycie zębów przed przyjściem do gabinetu (czyli po prostu w domu), na czas epidemii mycie zębów w gabinecie jest niewskazane. Toaleta jest oczywiście czynna, jednak prosimy o korzystanie w wyjątkowych sytuacjach.
10. Wchodzą Państwo do gabinetu i wybierają kolor ligatur, abyśmy mogli wcześniej przygotować.
11. Następnie zostaną poproszeni Państwo, aby usiąść na fotel stomatologiczny i wypłukać jamę ustną (30 sekund) środkiem antyseptycznym. Dopiero teraz zaczynamy leczenie 😊

Rozumiem, że powyższe procedury mogą wydawać się trudne i wszystkie rozmowy z Państwem będą mocno ograniczone, jednak ufam, że ta sytuacja nie będzie trwała wiecznie, że wrócimy do żartów i do swobodniejszej atmosfery przy szybkim tempie leczenia.

 

Na koniec przypominamy jeszcze, że wchodząc do budynku, gdzie znajduje się nasz gabinet konieczne jest założenie maseczki zasłaniającej nos i usta.

731-31-31-88
ortoface.ortodoncja@gmail.com
ORTO FACE
Ul. Budziszyńska 39
54-434 Wrocław
Poniedziałek: 8-15
Wtorek: 12-17
Środa: 8-15
Czwartek: 8-15

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Facebook